berezka_gr

8-мия кръг във В група

Днес на стадион Рилци Фратрия II изигра двубоят си от 8-мия кръг във В група, който ги противопостави срещу състава на ФК Рилци.
Двубоят започна обещаващо за фратрийци. Първото полувреме премина изцяло под контрола им, като се създаваха положения и се игра добър и атрактивен футбол. Фратрийци успяха и да открият резултата чрез капитана си Никола Тотев (асистенция – Мохамед Хабаш). Почивката дойде при резултат 0-1.
През втората част обстановката около двубоя се изнерви и често играта беше спирана поради груби нарушения. Все пак домакините от Рилци успяха да изравнят резултата в средата на полувремето. Малко след това десния бек на Фратрия II Ивайло Петров беше изгонен, но фратрийци показаха характер и дори с 10 човека успяха да ударжат равенството и дори имаха положения в края да вземат трите точки, които обаче не бяха материализирани.
Краен резултат: ФК Рилци 1-1 ФК Фратрия II.