berezka_gr

Фратрия U17 срещу Етър ВТ в Елитната група

Нулево реми за Фратрия U17 при гостуването на Етър ВТ в Елитната група до 17 години.
Първото полувреме премина без много опасности пред двете врати.
Втората част предложи много повече на зрителите. В средата на полувремето гол на Георги Димитров бе отменен заради засада, а веднъж и защитник на Етърци чисти от голлинията.
Домакините създадоха също няколко положения пред нашата врата. При най-опасното, техен нападател опита да засече остро центриране от фланга, но се размина на сантиметри с топката. И двата отбора потърсиха победата в последните минути, но гол така и не падна и срещата завърши 0:0
Така момчетата на Ивайло Станчев записаха първа суха мрежа и гледат напред към следващия мач. Идната събота Фратрия приема Лудогорец на стадиона в Старо оряхово от 14:00 ч.